Samoopalacze nie muszą zostawiać smug!

Lato jest porą roku, podczas której kobiety pragną wykorzystać promienie słoneczne do zdobycia wymarzonej opalenizny. Skóra muśnięta słońcem jest pełna blasku i witalności. Poza tym brązowy odcień pięknie kontrastuje z bielą, którą często wykorzystujemy do wakacyjnych outfitów.

Jak wybrać i aplikować samoopalacz także na:  www.sklepestetyka.pl/Samoopalacze_jako_idealna_alternatywa_opalenizny_

Samoopalacze – szybki sposób na atrakcyjny wygląd!

Wszyscy zdają sobie sprawę ze szkodliwego działania słońca. Alternatywą są samoopalacze, dzięki którym opalenizna jest w zasięgu ręki! Wiele osób nie stosuje ich, ponieważ boi się uzyskać sztuczny i nierównomierny koloryt. Co zrobić, aby skóra wyglądała naturalnie, jak po powrocie z ciepłych krajów? Ważny jest nie tylko wybór odpowiedniego produktu, ale także jego właściwa aplikacja. Zanim nałożysz samoopalacz na skórę, najpierw musisz ją właściwie przygotować.

Samoopalacze nie muszą zostawiać smug!

Zapomnij o plamach!

Przede wszystkim zrób sobie peeling. Warto wykonać go ok. 2 dni przed aplikacją samoopalacza. Wygładzisz tym samym swoją skórę i pozbędziesz się martwego naskórka. Zabieg ten pozwala na późniejsze równomierne rozprowadzenie produktu i uniknięcie tego, o co obawia się wiele osób, a mianowicie nieestetycznych plam i smug.
Peeling stanowi dopiero pierwszy krok w naszych przygotowaniach. Drugim etapem jest intensywne nawilżenie skóry. Wybierz kosmetyk, który dotrze do jej najgłębszych warstw i sprawi, że stanie się miękka i przyjemna w dotyku.

Samoopalacze w różnych formach

Oprócz przygotowania skóry należy pamiętać także o tym, że istnieją różne formy samoopalaczy. Wybierz taki, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Na rynku dostępne są produkty w formie płynnej konsystencji, kremu, czy sprayu. Każdy znajdzie więc coś, co sprosta jego oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *