Thalgo Hydra-Marine 24H Cream – synonimem pełnego nawilżenia

Nie od dziś wiadomo, że nawilżanie skóry powinno być podstawą każdej pielęgnacji. Zajmuje to zaledwie kilka minut, a potrafi przynosić rewelacyjne efekty. Ważne jest, aby wcześniej dokładnie oczyścić skórę twarzy. O odpowiedni poziom nawilżenia należy troszczyć się każdego dnia. W przeciwnym wypadku, nienawilżona skóra może przybrać szary odcień. Często w takiej sytuacji pojawiają się również nieestetyczne zaczerwienienia i mikropęknięcia.

Konsekwencje przesuszonej skóry

Negatywnych skutków braku odpowiedniego nawilżenia może być naprawdę wiele.

Po pierwsze, jednym z nich są znienawidzone przez wszystkich zmarszczki, które przy zaniedbaniu tej fundamentalnej części pielęgnacji skóry, powstają dużo szybciej.
Po drugie, łuszcząca się skóra, będąca skutkiem naruszenia warstwy lipidowej, które z kolei spowodowane jest brakiem nawilżenia. W taki sposób koło się zamyka, a skóra narażona jest na zaczerwienienia i łuszczenie.
Po trzecie, nieestetyczny makijaż. Mimo używania naprawdę dobrej jakości kosmetyków, nie osiągniemy pożądanych efektów, nakładając go na przesuszoną skórę.

Krem nawilżający 24h

Z wyżej wymienionych powodów, nie powinniśmy zabierać skórze tej przyjemności i zadbać, aby była ona odpowiednio nawilżona. Kosmetykiem, który może nam w tym pomóc jest z pewnością krem nawilżający od Thalgo, którego główną zaletą jest 24-godzinne działanie. Przez tak długi okres czasu, krem dba o to, aby nasza skóra znajdowała się w komfortowej sytuacji. Produkt orzeźwia, remineralizuje skórę, przynosząc jej uczucie ulgi. Jeżeli chodzi o tak ważną kwestię, jaką jest jego skład, wyróżnić można:
Seve Bleue – czyli aktywny składnik wyłoniony z głębi oceanu, po to, aby mógł dostarczać naszej skórze potrzebnych jej minerałów i witamin. Ponadto, współpracując z Hydra-Diffusine i Hyalurophyline, dogłębnie nawilża naszą skórę.
Lumisource– odpowiedzialny za pomoc w przebiegu procesu detoksykacji komórek. Dzięki niemu, skóra wygląda na zdrową, świeżą i promienną.
Dodatkowym atutem, który pobudzi zmysł węchu jest delikatny, kwiatowy zapach kremu, przez co korzystanie z tego kosmetyku staje się jeszcze przyjemniejsze.

Thalgo Hydra-Marine 24H Cream – synonimem pełnego nawilżenia

Działanie kremu porównać można do ochronnego płaszcza, który zapobiega jej wysychaniu. Dobrym pomysłem jest zrobienie swojej skórze niespodzianki i zadbanie o jej dobrą kondycję. Te kilka minut rano i wieczorem przynieść może bowiem fenomenalne rezultaty w postaci gładszej, jędrniejszej i młodo wyglądającej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *