SesDerma Sesderma Liposomal Ferulac Anti-Aging System + Hidraderm Hyal Liposomal Serum

Wakacje nieuchronnie dobiegły końca, a pogoda nas nie rozpieszcza. Jesień to okres, kiedy opalenizna już blaknie i można zauważyć jakie zmiany dokonały się na skórze podczas lata. Większość osób kocha słońce i wystawia się na jego ekspozycję jak najczęściej. Badania dowiodły, że o ile słońce jest potrzebne do życia, o tyle jego nadmiar bardziej szkodzi niż leczy. Jeżeli więc po lecie wasza skóra wygląda starzej i jest mniej jędrna oznaczać to może, że potrzebujecie ekspresowej kuracji naprawczej, odmładzającej oraz silnego nawilżenia.

Odmładzanie na życzenie

W procesie anti-agingowym bierze udział bardzo wiele czynników. Jeżeli chodzi o dermokosmetyki, które sprawdzą się do tego najlepiej, to wybierajcie te zawierające witaminy, kwasy oraz minerały. Dzięki temu nie tylko odmłodzicie cerę, ale również poprawicie jej kondycję. SesDerma wykreowała zestawy dla osób, które po okresie letnim poszukują skutecznej kuracji dla skóry. Osoby, które często przebywały na słońcu i mają problem z utrzymaniem odpowiedniego nawilżenia cery mogą zainteresować się zestawem zawierającym SesDerma Liposomal Ferulac Anti-Aging System + Hidraderm Hyal Liposomal Serum.

Trzy to za dużo, dwa idealnie

SesDerma proponuje zarówno serum silnie nawilżające jak i krem z kwasem ferulowym w bardzo niskiej cenie. Można obecnie zakupić dwa produkty, w nawet o połowę niższej cenie. To okazja dla osób, które nie miały jeszcze sposobności stosowania serum. Ta forma kosmetyku pozwala na wyjątkowo silne spenetrowanie warstw skóry. Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy, który uznawany jest za najlepsza substancję nawilżającą. Z uwagi na swoja małą cząsteczkę przenika do dalszych obszarów skóry. Serum dużo skuteczniej nawilża cerę, a Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum jest wprost niesamowite. W zestawie od SesDermy znajdziecie również Sesderma Liposomal Ferulac Anti-Aging System, czyli krem, który silnie przeciwdziała oznakom fotostarzenia.

Idealny zestaw po wakacjach

SesDerma Liposomal Ferulac Anti-Aging System + Hidraderm Hyal Liposomal Serum to najlepsze co może Cię spotkać po okresie mocno nasłonecznionym. Połaczenie serum i kremu pozwala osiągnąć super silny efekt, w krótkim czasie. Możecie liczyć na wygładzenie zmarszczek, poprawę jędrności skóry oraz przede wszystkim na perfekcyjne nawilżenie, nawet najbardziej wysuszonej cery. SesDerma Liposomal Ferulac Anti-Aging System i Hidraderm Hyal Liposomal Serum wesprą również skórę w codziennej walce z czynnikami środowiskowymi oraz specyficznymi. Dzięki temu w nawet najstraszniejsza pogodę wasza cera nie ucierpi.

Najpierw serum czy krem?

Zawsze najpierw serum. Należy je delikatnie wklepać w skórę twarzy i poczekać do wchłonięcia. Efekty ze stosowania kosmetyków typu Sesderma Hidraderm Hyal Liposomal Serum są w zasadzie natychmiastowe. Cera napina się, rozluźnia i jest idealnie wręcz nawilżona. Po wniknięciu w skórę serum należy zastosować krem, również wklepując go wgłąb naskórka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *