Ochrona słoneczna z Repaskin Transparent Spray SPF50

Marzec, czas oczekiwania na piękną pogodę, zbliżająca się wiosna i coraz więcej promieni słonecznych. Wielu z nas odlicza tylko czas do wyjazdów wakacyjnych, często w dużo cieplejsze kraje niż Polska. Nie ma jednak wątpliwości, że w ostatnim czasie nasz kraj nas również rozpieszcza, jeśli chodzi o piękną wiosenną oraz letnią pogodę.

Kto z nas nie lubi czuć ciepła promieni słonecznych na swojej twarzy. Ciepło, temperatura, cudowne nastawienie do świata. Jednakże nie powinniśmy zapominać, że nadmierne działanie promieni słonecznych może wpłynąć naprawdę niekorzystnie na naszą skórę. Dlatego ochrona przeciwsłoneczna jest bardzo ważnym etapem w pielęgnacji każdej skóry. Nie tylko pomaga nam zachowanie zdrowia, ale także wpływa na młody wygląd skóry.

Promienie słoneczne – jak mogą działać?

O pozytywnym działaniu promieni słonecznych zapewne każdy wie. Słońce wpływa pozytywnie na poprawę naszego nastroju. Sprawia, że jesteśmy bardziej aktywni, a nasze samopoczucie znacznie się polepsza. Słońce rozgrzewa nasze ciało obdarowując nas przyjemnym uczuciem ciepła.
Natomiast promieniowanie słoneczne może spowodować także negatywne doświadczenia w postaci poparzenia słonecznego, jak również ryzyka rozwoju nowotworów skóry. Dodatkowo zbyt duże promieniowanie może wpłynąć na osłabienie naszej odporności oraz przedwczesnego starzenia się cery.

 

Sesderma - Repaskin Transparent Spray SPF50 - Repaskin wysoka ochrona przeciwsłoneczna SPF50 w sprayu

 

Ochrona skóry z filtrem  SPF50 

Czytając powyższe negatywne skutki z korzystania z promieni słonecznych, chyba nikogo nie trzeba namawiać do stosowania ochrony przeciw nadmiernemu promieniowaniu słonecznemu. Co mogę śmiało polecić? Na pewno jednym ze sprawdzonych sposobów jest stosowanie kosmetyku „Repaskin wysoka ochrona przeciwsłoneczna SPF50 w sprayu” od Sesdermy. Jest on właściwy do każdego rodzaju cery – wrażliwej, naczyniowej czy dojrzałej. Ponadto do jego zalet należy wysoka ochrona komórek przed destrukcją materiału genetycznego. Spray zapewnia nam również naprawę uszkodzonego DNA. Co istotne, ochrania także przed fotostarzeniem i przebarwieniami.

Pamiętajcie, jak niezwykle ważne jest ochrona naszego ciała. Zapominanie o ochronie przeciwsłonecznej może naprawdę doprowadzić do negatywnych i nieodwracalnych skutków. Dlatego ciesząc się słońcem należy być przede wszystkim odpowiedzialnym i myśleć
o własnym zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *