Image Skincare Salicylic Gel Cleanser – Preparat oczyszczający z kwasem salicylowym

Pory to niewielkie otwory znajdujące się na powierzchni naszej skóry. Są ujściem nie tylko dla włosa, ale również dla potu, łoju oraz łuszczących się komórek. Stanowią naturalny element skóry. Aby sprawiały nam jak najmniej problemów powinniśmy zadbać o ich dokładne oczyszczenie.

Kwas salicylowy – właściwości

W takiej sytuacji na ratunek przychodzi kwas salicylowy. Posiada on zdolność wnikania w głąb skóry, wykazując działanie antyseptyczne, przeciwzapalne, regulujące wydzielanie sebum oraz poprawiające ogólny wygląd skóry. To właśnie dzięki tym właściwościom tak chętnie wykorzystywany jest przez producentów zarówno w dermatologii, jak i kosmetologii.

Salicylic Gel Cleanser – sposób na pozbycie się nieestetycznych porów!

Image Skincare Salicylic Gel Cleanser - Preparat oczyszczający z kwasem salicylowym

Rozszerzone pory skóry są nieestetyczne. Pocenie się powoduje, że pojawiają się w nich zmiany skutkujące utratą gładkości i jednolitej struktury skóry. Dlatego też zabiegi złuszczające i oczyszczające odgrywają tak istotną rolę.

Dziś pod lupą znajdzie się Salicylic Gel Cleanser, czyli preparat oczyszczający z kwasem salicylowym. Kosmetyk ten rewelacyjnie oczyszcza pory skórne, zwęża je i złuszcza martwy naskórek.

Żel kupisz na:  Image Skincare

To jednak nie wszystko! Preparat ma nam do zaoferowania o wiele więcej! Kosmetyk tonizuje skórę oraz łagodzi podrażnienia. Razem z nim zadbasz o to, aby skóra była gotowa na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych. Bez odpowiedniego przygotowania inne kosmetyki nie mogą się wykazać i zaoferować jej cudownych właściwości, które posiadają.

Oczyszczenie skóry podstawą pielęgnacji!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że to właśnie zaniedbanie codziennego rytuału, jakim powinien być demakijaż i oczyszczanie twarzy jest przyczyną powstających na niej niedoskonałości oraz utraty blasku i zdrowego kolorytu.

Pożegnaj zanieczyszczenia, zaskórniki, wypryski i nadmiar sebum! Zaufaj sile kwasu salicylowego i postaw na kosmetyki z tym składnikiem. Jak głosi słynne przysłowie: „Każdy jest kowalem swojego losu”. Genów nie zmienisz, ale zawsze możesz zapewnić swojej skórze właściwą i kompleksową pielęgnację, dzięki której pozostawisz ją gładką, promienną i przede wszystkim zdrową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *