Germaine de Capuccini

Pod nazwą Germaine de Capuccini kryje się hiszpańska marka oferująca kosmetyki pielęgnacyjne. Swój sukces zawdzięcza zamiłowaniu do piękna, które pozwala jej produkować produkty najwyższej jakości. Twórczynią firmy jest Carmen Vidal, która zdobywała swoją wiedzę w zakresie technik pielęgnacji skóry zarówno w Algierii, jak i we Francji.

Wzorce postępowania i wartości marki

Marka występuje w służbie piękna i realizacji potrzeb skóry. Aby jak najlepiej spełniać swoją misję firma wyznaczyła sobie wartości, którymi niezmiennie kieruje się podczas prowadzenia działalności. Należą do nich: profesjonalizm, jakość, innowacyjność oraz uczciwość.

Symbolem marki jest łabędź. Ma on przypominać wszystkim elegancję, spokój, czystość i piękno, czyli wszystkie cechy, które można osiągnąć stosując kosmetyki pielęgnacyjne od Germaine de Capuccini.

 

Hiszpańska marka Germaine de Capuccini

 

Produkty pielęgnacyjne oferowane przez Germaine de Capuccini

Potrzeby i rodzaje skóry są naprawdę różnorodne. Dlatego też, aby sprostać wymaganiom klientów z całego świata, firma oferuje szeroką gamę produktów. Są to kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, kosmetyki do opalania, kosmetyki kolorowe, nuty zapachowe, kosmetyki SPA oraz preparaty dedykowane mężczyznom. Marka oferuje wszystko czego potrzebujesz, aby pielęgnować swoją skórę i zapewnić jej kompleksową opiekę oferującą szybkie i długotrwałe rezultaty.

Kosmetyki marki Germaine de Capuccini na: www.sklepestetyka.pl/germaine-de-capuccini

Produkcja przyjazna środowisku

Składniki aktywne zawarte w recepturach produktów uzyskiwane są z wykorzystaniem drogi biotechnologicznej, dzięki której otrzymuje się czyste i naturalne substancje. W efekcie kosmetyki marki cechuje hipoalergiczność.
Ponadto należy w tym miejscu nadmienić, że zarówno podczas produkcji, jak i po jej zakończeniu kosmetyki zostają poddawane testom skuteczności. Dzieje się to pod kontrolą lekarzy oraz kosmetologów zapewniających bezpieczeństwo i jakość na najwyższym poziomie. Dodatkowo, proces produkcji prowadzony jest w sposób przyjazny środowisku. Firma podjęła m.in. starania o obniżenie emisji CO2.

Kosmetyki można kupić w ponad 80 krajach na całym świecie. Podstawą sukcesu marki jest najwyższa jakość, z której korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki niej mogą sprostać wymaganiom swojej skóry i poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *