Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly – opinia

Uwielbiam pachnące peelingi i inne kosmetyki służące do oczyszczania skóry ciała, twarzy i głowy. Nieustannie zdumiewa mnie ich konsystencja. Lubię zarówno gruboziarniste, oleiste peelingi, jak i te enzymatyczne. Wciąż zachwycam się tymi cukrowymi i nie aż tak chętnie podchodzę do solnych, ponieważ podrażniają moją delikatną skórę. Nie można jednak odmówić im skutecznego działania. Jeżeli zobaczę w sklepie peeling, którego nie stosowałam, a jego skład wygląda zachęcająco, prawdopodobnie go kupię. Jeszcze lepiej, jeżeli jakiś kosmetyk działa jak peeling, ale naprawdę nim nie jest. Oznacza to, że nie trzeba mocno ingerować w skórę aby ją oczyścić.

Galaretka, czy peeling?

ella bache tomato jelly

Konsystencja peelingów może być naprawdę różna. Spotykałam takie, które były mocno oleiste, wodne, algowe oraz kremowe. Niektóre z nich pozostawiały na skórze olejną otoczkę, inne mocno ją ujędrniały, a jeszcze kolejne sprawiały, że skóra pachniała przez cały dzień. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy natknęłam się na peeling, który bardziej przypomina galaretkę. Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly opiera się na proszku żurawinowym, czyli naturalnym eksfoliacie. Dokładną nazwę tego kosmetyku można przetłumaczyć jako pomidorowa galaretka złuszczająca, i w zasadzie to odpowiednia nazwa. Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly jest w użytkowaniu podobna do galaretki, a w dodatku posiada w sobie fitosterole z nasion pomidora. Dzięki temu, że zostały zastosowane do jej produkcji, regularne stosowanie Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly sprawia, że skóra mniej narażona jest na ryzyko odwodnienia.

Stosowanie galaretki pomidorowej

ella bache peeling

Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly stosuje się całkiem podobnie do klasycznego peelingu. Wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu na skórę dłoni i zmieszać z małą ilością wody. Następnie warto wykonać masaż skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Jeżeli poczujecie, że skóra jest już odpowiednio odświeżona możecie zetrzeć nadmiar Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly ciepłym wacikiem z wodą. Po zmyciu preparatu skóra pozostaje niesamowicie odświeżona i nawilżona. Można również zauważyć znaczącą różnicę w jej strukturze. W dotknięciu z ręką jest bardzo gładka i miękka. Co ciekawe, przy długotrwałym i regularnym stosowaniu Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly ujednolica koloryt skóry, ponieważ działa rozjaśniająco. Dlatego galaretka pomidorowa może przypaść do gustu osobom, które mają przebarwienia skórne.

Ekstrakt z nasion słonecznika i witamina E

ella bache exfoliating tomato jelly

Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly nie mogła obyć się bez mocnego składnika odżywczego. W tym przypadku tą rolę pełni ekstrakt z nasion słonecznika. To właśnie dzięki nim następuje odbudowa naskórka. Witamina E działa odmładzająco i zaciekle walczy z wolnymi rodnikami. Ella Bache Tomato Exfoliating Jelly wydobywa ze skóry naturalne piękno.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *