Przebarwienia skóry – jak zlikwidować?

Mam piękny, jednolity kolor skóry, bez jakichkolwiek przebarwień. Czuję się o niebo lepiej, ponieważ nie muszę ukrywać ich dłużej pod grubą warstwą makijażu.

Jeżeli pragniesz wypowiedzieć powyższe słowa, ale wciąż borykasz się z przebarwieniami, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Cosmelan na wszelkie przebarwienia

Praca wielu osób polega na częstym kontakcie z nieznajomymi. Dlatego też, nic w tym dziwnego, że chcą czuć się pewnie we własnej skórze. Jeżeli zatem pozbycie się przebarwień sprawi, że zwiększą pewność siebie i poprawią swoje samopoczucie, powinni z nimi walczyć.

Jeżeli należysz do tego groma, właśnie teraz musisz dowiedzieć się o Cosmelanie, czyli kremie, który upora się z Twoim problemem. Kosmetyk ten rozjaśnia przebarwienia każdego rodzaju: hormonalne, posłoneczne, plamy starcze, piegi, pozapalne, czy też melasme.

Krem Cosmelan na przebarwienia

Dodatkowe zastosowanie kremu

To jednak nie wszystko. Dodatkowe działanie kremu to:

  • spłycanie zmarszczek,
  • normalizacja wydzielania łoju,
  • zwężanie porów,
  • ochrona przed fotostarzeniem.

Nie sposób nie wspomnieć również o uniwersalności tego produktu. Kremu można używać o każdej porze roku, oczywiście pamiętając o właściwej ochronie UV oraz przy każdym rodzaju skóry.

Cosmelan i Dermamelan – różnica

Warto nadmienić także o tym, że nazwy Cosmelan i Dermamelan często używane są zamiennie. Nie jest to jednak prawidłowe. Mimo, że oba produkty przeznaczone są do usuwania przebarwień, różnią się pod względem intensywności działania. Cosmelan dedykowany jest skórze delikatnej i wrażliwej, która zmaga się z powierzchownymi przebarwieniami. Dermamelan z kolei, wyróżnia się wyższym stężeniem składników, przez co poradzi sobie z bardziej problematycznymi plamkami.

Należy mieć jednak na uwadze, że oba preparaty przyniosą pożądane efekty w postaci wyrównanego kolorytu skóry. Przestań więc tylko myśleć o zmianach i podejmij właściwe kroki, aby urzeczywistnić marzenie o gładkiej skórze bez przebarwień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *