Mesoestetic Cosmelan 2 Cream + Neostrata Pigment Controller – opinia

W internecie oraz kolorowych magazynach modowych wszystkie modelki są piękne i idealne. Na ich skórze nie widać niedoskonałości, a włosy zawsze są błyszczące. To niestety nieprawda i każda z tych modelek ma swoje własne niedociągnięcia. Dzięki takim programom jak photoshop nawet z najbardziej piegowatej cery można zrobić jednolicie białą karnację. Okazuje się jednak, że efekt ten można uzyskać również stosując krem Cosmelan od marki Mesoestetic.

W gabinecie dermatologicznym lub w domu

krem na przebarwienia

Moim zdaniem, do największych plusów kremu Cosmelan należy to, że można go stosować we własnym domu. Wizyta u dermatologa, która nakłada na twarz maskę o żółtym kolorze i każe w niej iść do domu nie jest dla mnie komfortowa tak więc stawiam na zabieg domowy. W szczególności jeśli krem Cosmelan dostępny jest w atrakcyjnym zestawie wraz z kremem na przebarwienia, który wesprze efekt rozjaśniania plam na skórze. Mesoestetic Cosmelan 2 Cream + Neostrata Pigment Controller to połączenie dwóch kremów na przebarwienia. Działanie produkty od marki Mesoestetic jest bardzo silne i różne wpływa na skórę. Dlatego dodanie do Cosmelanu kremu od NeoStraty było dobrym posunięciem. Krem ten nie tylko redukuje przebarwienia, ale również wygładza i poprawia elastyczność skóry.

Działanie Mesoestetic Cosmelan 2 Cream + Neostrata Pigment Controller

cosmelan krem na przebarwienia

Kuracja kremem Cosmelan trwa przynajmniej miesiąc i z początku może być uciążliwa. Jednakże nic co warte, nie przychodzi łatwo tak więc warto się przemęczyć, ponieważ efekty jakie daje Cosmelan są porównywalne do zabiegów laserowych. Wszystko to za sprawą dobrze skomponowanej mieszanki kwasów. To właśnie one aktywnie wpływają na naskórek i poprawiają jego wygląd. Krem Cosmelan działa na wielu płaszczyznach, nie ogranicza się tylko do redukcji przebarwień. Przy regularnym stosowaniu możecie liczyć na znacznie pomniejszenie porów skóry, oraz co ciekawe, silnym efekcie anti-agingowym. Kwasy zmniejszają zmarszczki i poprawiają ogólny stan skóry. Wygląda ona na bardziej gładką i jednolitą. Neostrata Pigment Controller nie jest tak silnym kremem jak Cosmelan, ale jego stosowanie może zmniejszyć efekty uboczne. Marka ta produkuje wysokiej jakości dermokosmetyki, które cenione są w wielu krajach. Neostrata Pigment Controller nie tylko zmniejsza przebarwienia, ale również uniemożliwia ich ponowne powstawanie. Połączenie stosowania Mesoestetic Cosmelan 2 Cream z Neostrata Pigment Controller może okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku osób cierpiących na mocne zmiany skórne.

Zima – idealny czas na zabieg Cosmelan

mesoestetic cosmelan i neostrata kremy na przebarwienia

Stosując kremy redukujące przebarwienia, a więc posiadające w swoim składzie kwasy, warto wziąć pod uwagę fakt, że wówczas wymagana jest ochrona przeciwsłoneczna. Zima i okres jesienny to jedyny czas kiedy nie trzeba smarować się aż tak grubą warstwą wysokiego filtra przed wyjściem z domu. Pamiętajcie więc, że decydując się na kurację Cosmelan latem, bez używania ochrony UV będziecie bardziej narażeni na wystąpienie niechcianych efektów.

 

Więcej opinii Cosmelanie: www.przebarwienia-cosmelan.pl/category/cosmelan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *